Booking.com

Galeria miesiąca: Simone Moro

Parkingi w Neapolu.

Wybierając sie na wakacje do Neapolu, wielu z nas martwi się, co zrobić z samochodem, kiedy będziemy żeglowali po Zatoce Neapolitańskiej. Dlatego podpowiadam, jak zarezerwować parking jeszcze przed przyjazdem.
     Ponieważ dostaję bardzo wiele maili z prośbami o polecenie parkingów, postanowiłam umieścić na blogu parę użytecznych informacji. Zawsze staram się was przekonać, że Neapol nie jest taki straszny,  jak o nim piszą. Tym razem jednak muszę przyznać, że nie polecam pozostawiania waszych pojazdów samym sobie na  publicznych parkingach. Dlaczego? Z różnych względów. Niewiele trzeba, by na przykład zarysować samochód -  a w wypadku parkingu publicznego nikt nie wypłaci wam odszkodowania. Jeśli wasz pojazd będzie stał przez dłuższy okres na publicznym parkingu, to pewnie zainteresuje się nim policja (to normalna reakcja ,gdy pojazd stoi długo bez właściciela) - i tym podobne. Znalazłam parę rozwiązań, spośród których na pewno każdy wybierze coś dla siebie.
  • My Parking to nowy pomysł aby ułatwić życie turystom.
Jak sami zobaczycie, jest to super pomysł na zarezerwowanie parkingu  on line. W Neapolu są takie dwa parkingi: Parking ITALPARK. via Giulio Cesare 50 Mapa dojazdu:      Drugi to garaż FERRARIS via Brun Stefano 20/21 Napoli Mapa dojazdu:     Obsługa portalu bardzo intuicyjna, toteż jeśli ktoś nie zna włoskiego na pewno się nie pogubi.
  • Jeszcze jedna strona www, która pomoże wam znaleźć parking.
Niżej znajdziecie listę parkingów w okolicach, które być może was najbardziej zainteresują.    A Garage Chiatamone Via Chiatamone 26, 80122 Napoli (NA), Italy‎ - 081 764 2863 ‎   Autorimessa Mergellina Via Mergellina, 112, 80122 Napoli (NA), Italy‎ - 081 7613470‎   G Car Sud Park Piazzale Pisacane, 80133 Napoli (NA), Italy‎ - 081 201 175    Życzę wam szerokiej drogi i miłego wypoczynku:)   

Autor: Monika Romaniszyn


Booking.com

Zobacz także:

Wakacje w Grecji - które wyspy warto zwiedzić?

Weekend w Paryżu

Maker Faire czyli weekend wynalazków w Rzymie

Komentarzy: 0, Czytano: 11175, Pobierz w PDF


Komenatrze

zaloguj się aby dodać nowy komentarz...