Booking.com

Biała herbata napój bogów i... studentów

Ciekawostki - 2017-02-16 08:45
Biała herbata, najmniej popularna ze wszystkich herbat w Polsce, to napój ekskluzywny, o bogatym smaku i wszechstronnym działaniu. Dawniej była przywilejem bogatych Chińczyków, dziś jest powszechnie dostępna, niemniej jej cena nie należy do niskich. Mimo to jest warta każdej wydanej na nią złotówki.
Czytaj dalej »
 

Praca we Włoszech na jakich stanowiskach najłatwiej jest...

Ciekawostki - 2016-12-16 10:09
Pizza, lasagne i oliwki, makaron fusilli czy bavette, parmezan, gorgonzola i ricotta, przepyszne tiramisu, czerwone wino i ciepłe wieczory, piękne plaże, alfa romeo i karnawał w Wenecji, pływające gondole, kraj w kształcie buta.
Czytaj dalej »
 

Weekend we Włoszech

Ciekawostki - 2016-10-23 13:46
Włochy, kraj, który mimo wpływu dekad wciąż zachwyca. Dla jednych jest on obszarem pełnym historii i tajemnic, inni z kolei doceniają w tym kraju romantyzm i urokliwe uliczki. Bo Włochy przyciągają turystów z całego świata chociażby poprzez tak duże miejscowości jak Rzym, Mediolan, czy Sycylia. Jeszcze inna grupa turystów, to oczywiście amatorzy (a ściślej koneserzy) kuchni włoskiej.
Czytaj dalej »
 

Narty we włoskim Livigno wyciągi narciarskie, stoki,...

Ciekawostki - 2016-10-11 16:10
Kiedy śnieg zaczyna prószyć za oknem miłośnicy szusowania zazwyczaj uśmiechają się szeroko. Jednakże nawet wtedy, gdy więcej jest słońca istnieją takie miejsca na ziemi, w których nie trzeba zbytnio martwić się o odpowiednią pogodę, bowiem ona zawsze sprzyja narciarzom. Jednym z takich zakątków jest niewątpliwie Livigno, włoski raj dla wszystkich, którzy kochają szusowanie, świetne warunki do uprawiania tego sportu oraz cudowne krajobrazy.
Czytaj dalej »
 

Weekend w Paryżu

Ciekawostki - 2016-09-22 12:22
Paryż stał się kultowym miastem – co do tego nie musimy nikogo przekonywać. Dla wielu jest to najpiękniejsze, a zarazem najbardziej elektryzujące miejsce na świecie. Nic dziwnego, że co roku miasto to odwiedzane jest przez tysiące turystów z całego świata. A jeśli ktokolwiek z Was nie miał jeszcze okazji, by odwiedzić stolice Francji, to z pewnością miał okazje podziwiać to miasto za sprawą jego obecności w popularnych filmach, czy serialach.
Czytaj dalej »
 

Korzyści zwiedzania Warszawy z przewodnikiem...

Ciekawostki - 2016-09-07 16:29
Mówią, że "Warszawy nie da się nie kochać" i jest w tym mnóstwo prawdy. Powiedzenie to bierze się jednak z tego, że Warszawa jest miastem specyficznym, które kryje wiele tajemnic i historii dla przeciętnej osoby, która pojawia się w stolicy, aby oglądać lokalne zabytki i miejsca najczęściej odwiedzane przez turystów.
Czytaj dalej »
 

National Geographic odpowiedź na każde pytanie

Ciekawostki - 2016-08-29 21:25
Czy wiesz, że w Wielkiej Brytanii od XII wieku organizowany jest konkurs na najbardziej zgodne małżeństwo? Dla Papuańczyków woda i trawa mają ten sam kolor? Praktyki kanibalistyczne nie tracą na popularności? Odpowiedzi znajdziesz w National Geographic.
Czytaj dalej »
 

Sardynia i Sycylia – włoskie wyspy na wakacje

Ciekawostki - 2016-08-17 15:11
Malownicze włoskie wyspy Sardynia i Sycylia to raj dla miłośników relaksu, pragnących przeżyć pełen wrażeń urlop wśród egzotyki oraz bajkowych zapierających dech w piersiach widoków. Piaszczyste, ciągnące się kilometrami plaże oraz krystalicznie czysta woda z pewnością zadowolą wielbicieli słonecznych kąpieli, zaś liczne zabytki pozwolą poznać bogatą historię i kulturę wysp.
Czytaj dalej »
 

5 rzeczy, które musisz zrobić w Londynie

Ciekawostki - 2016-07-27 08:51
Są takie miasta, które trzeba odwiedzić chociaż raz w swoim życiu – i to lepiej wcześniej niż później. Po niedawnym referendum, w którym obywatele zdecydowali, że Wielka Brytania powinna opuścić Unię Europejską, hasło „lepiej wcześniej niż później” w przypadku Londynu nabrało nowego, poważnego znaczenia. Nie wiadomo jeszcze, co przyniesie wielka światowa polityka – ale jeśli marzysz o odwiedzeniu Londynu, nie warto z tym zwlekać.
Czytaj dalej »
 

Planując wyprawę do Włoch pomyśl o taniej walucie

Ciekawostki - 2016-07-27 08:45
Coraz bliżej okres wakacyjny. Okres wyjazdów na wczasy, aby odpocząć. Wiele osób z pewnością pomyśli o wyjeździe poza granice naszego kraju i wypoczęcie w rejonach o pięknej pogodzie i krajobrazach. Tutaj oczywiście na myśl przychodzą Włochy, w których dla turystów istnieje wiele przepięknych miejsc. Wyjazd do Włoch to konieczność zakupu waluty. W tym przypadku potrzebne będzie euro. Przyjrzyjmy się zatem, gdzie najlepiej dokonać wymiany, aby była ona bardzo opłacalna i pozwoliła na zredukowanie kosztów wyjazdu.
Czytaj dalej »
 

2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następna » [28]