Booking.com

Instytucje Polskie we Włoszech

Wpisów: 51

Ambasady Polskie we Włoszech, konsulaty, fundacje, stowarzyszenia. Całą bazę tych podmiotów znajdziesz właśnie w tym katalogu.

Biura podróży Włochy

Wpisów: 16

Zamierzasz wybrać się do Włoch z biurem podróży?, w tej bazie znajdziesz biura podróży z ofertą wycieczek do Włoch, działające w Polsce.


Guide in Polonia

Wpisów: 5

Cerchi la guida turistica con lingua italiana in Polonia? Entra qui.

Instytucje Włoskie w Polsce

Wpisów: 17

Ambasady wloskie w Polsce, konsulaty, fundacje, stowarzyszenia. Całą bazę tych podmiotów znajdziesz właśnie w tym katalogu.

Katalog włoskich stron www

Wpisów: 15

Prowadzisz ciekawą stronę internetową na temat Włoch lub języka włoskiego i chciałbyś ją wypromować? nie ma więc lepszego miejsca jak zaprezentowanie jej w naszym katalogu.

Korepetycje z włoskiego

Wpisów: 52

Jesteś studentem filologii włoskiej, nauczycielem języka włoskiego lub też osobą której język włoski nie jest obcy, jeśli tak ten katalog jest właśnie dla ciebie.

Kursy włoskiego we Włoszech

Wpisów: 3

Kochasz Włochy a język włoski to twoja pasja. Chcesz nauczyć się tego najbardziej melodyjnego języka właśnie we Włoszech?. Jeśli tak to w tym katalogu znajdziesz listę szkół języka włoskiego znajdujących się w słonecznej Italii.

Polscy Przewodnicy we Włoszech

Wpisów: 23

Wycieczka do Rzymu, Florencji, Wenecji a może gdzieś w innym miejscu słonecznej Italii.? W tym miejscu znajdziesz osoby będące przewodnikami lub też pilotami
polskojęzycznymi we Włoszech.Polskie firmy we Włoszech

Wpisów: 11

Jest ich mało ale cały czas ich ilość przybywa. Polskie firmy wkraczają również na rynek Włoski, zobacz naszą bazę Polskich firm we Włoszech

Polskie szkołyuczelnie we Włoszech

Wpisów: 4

Edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja. To tak ważne słowo w dzisiejszych czasach jest bezwartościowe. We Włoszech istnieją już nie tylko szkoły podstawowe, gimnazja, licea ale i szkoły wyższe. Przekonaj się o tym sam!

Restauracje i Polskie sklepy we Włoszech

Wpisów: 18

Mieszkasz na stałe we Włoszech?, marzysz o kapuście kiszonej, kiełbasce czy Polskiej musztardzie?, a może chcesz udać się na Polski obiad? Nic straconego. Ten katalog daje ci możliwości znalezienia Polskich sklepów, barów czy restauracji we Włoszech.


Sklepy włoskie w Polsce

Wpisów: 8

Wróciłeś z Włoch i brakuje ci kulinarnych bogactw z półwyspu apeninskiego? chciałbyś coś zrobić po włosku ale nie masz odpowiednich produktów i nie wiesz gdzie je dostać, ten katalog zawiera odpowiedzi na twoje pytania, włoskie sklepy w Polsce.

Szkoły włoskiego w Polsce

Wpisów: 23

Ciao, buongiorno i co daje? Chcesz uczyć się języka włoskiego, nie wiesz gdzie? W tej bazie znajdują się wszystkie szkoły języka włoskiego
specjalizujące się tylko i wyłącznie w językach romańskich i języku włoskim.

Tłumacze języka włoskiego

Wpisów: 65

Tłumaczenia z włoskiego na polski i odwrotnie, tłumaczenia przysięgłe, standardowe, wszystkie osoby i firmy oferujące takiego typu usługi
znajdziesz w naszym katalogu. Jeśli cię tam jeszcze nie ma nie czekaj, wpisz się natychmiast.

Włoskie firmy w Polsce

Wpisów: 43

Twój mąż jest Włochem, a może żona Włoszką i szukacie firm Włoskich w których moglibyście pracować, a może jesteś inwestorem zainteresowanym współpracą z Włoskimi firmami na terenie Polski? Ta baza powstała właśnie dla Ciebie. Zawiera ona listę wraz z adresami firm Włoskich lub z większościowym udziałem kapitału Włoskiego na terenie Polski.

Włoskie restauracje w Polsce

Wpisów: 8

Włoskie restauracje, najlepsze włoskie pizzerie w Polsce to wszytko znajdziesz w naszym katalogu.