Booking.com

Asystent z językiem włoskim

Opis:
PassionHR - agencja doradztwa personalnego, w imieniu swojego klienta, krakowskiej firmy transportowej TransOrion, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Praca polegać będzie na aktywnym wsparciu działu spedycji międzynarodowej w zakresie obsługi operacyjnej wykonywanych przez naszą firmę transportów samochodowych. Nauczycie się Państwo podstaw w pracy w firmie spedycyjnej, a po uzyskaniu odpowiedniego doświadczenia awansujecie na stanowisko spedytora międzynarodowego.

Obowiązki:
- monitorowanie sprawnego przebiegu
transportu
- poszukiwanie nowych dostawców usług
przewozowych i transportowych
- kontakt z klientami firmy

Wymagania:
- znajomość języka włoskiego na poziomie B2
- chęć rozwoju w branży transportowej
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- system szkoleń
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia do pracy

CV prosimy wysyłać na adres mail: rekrutacja@passionhr.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Telefon:
Osoba kontaktowa:
Kraj/Region/Miasto:
Polska, MAŁOPOLSKIE, Kraków
Data dodania:
2017-06-09 10:58
Kategoria:
Dam pracę
« Powróć do listy

Obrazki