Booking.com

Elektryk przemysłowy, Holandia

Opis:
PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia (KRAZ 1670) dla naszego stałego partnera poszukuje elektryków przemysłowych posiadających doświadczenie w pracy na petrochemii. Praca w Holandii przez firmę holenderską na umowie holenderskiej.
Rekrutujemy na 3 projekty w Rotterdamie:
1 Petrochemia 1:
1.1 Od 10 lipca 2017 na okres 6 miesięcy
1.2 Ilość pracowników: 10 – 15
1.3 Zakres obowiązków: Podłączanie kabli do instrumentów i skrzynek. Kandydat musi zaliczyć pisemny test BHP w języku angielskim.
2 Petrochemia 2:
2.1 Od 10 lipca 2017 na okres 5-7 miesięcy
2.2 Ilość pracowników: 10 – 20
2.3 Zakres obowiązków: Podłączanie kabli do instrumentów i skrzynek. Kandydat musi zaliczyć pisemny test BHP w języku angielskim i polskim.
3 Petrochemia 3:
3.1 Od 4 września 2017 na okres 7 tygodni
3.2 Ilość pracowników: 10 – 15
3.3 Zakres obowiązków: Podłączanie kabli do instrumentów i skrzynek. Kandydat musi zaliczyć rygorystyczny pisemny test BHP w języku polskim.
PRACODAWCA OFERUJE:
Stawka godzinowa netto: 13,87 Euro. 40 godzin tygodniowo + możliwe nadgodziny
Każdy pracownik na koniec projektu lub przy zjeździe na urlop, po przepracowaniu 40 godzin w tygodniu otrzymuje dodatek w wysokości 42 Euro tzw. RESERVERINGS. W tą kwotę są wliczone tzw. pieniądze wakacyjne.
Mieszkanie opłacone przez pracodawcę w 100% - pokój jednoosobowy.
Ubezpieczenie zdrowotne Pracownik płaci we własnym zakresie (wysokość opłaty zależy od firmy ubezpieczeniowej i waha się pomiędzy 20 – 25 Euro/tydzień).
Pracodawca nie zwraca kosztów dojazdu pracownika do pracy (kilometrówka wliczona w stawkę).
Praca w Holandii - umowa na warunkach holenderskich.
Możliwość zjazdu do Polski co 5 tygodni na 1 tydzień; do uzgodnienia z klientem pracodawcy.
WYMAGANIA:
1. UDOKUMENTOWANE kilkuletnie doświadczenie w pracy jako elektryk przemysłowy oraz doświadczenie na petrochemii
2. dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
3. prawo jazdy i własny samochód, którym można dojechać do Holandii
4. wymagany certyfikat VCA. Jeśli kandydat nie posiada VCA lub posiada SCC, ale na danym projekcie jest wymagany VCA to istnieje możliwość jego wyrobienia.
5. mile widziane uprawnienia SEP E lub D bądź NEN 1010 lub 3140
6. mile widziany certyfikat ATEX. Jeśli będzie potrzebny, pracodawca wyrobi go na własny koszt (około 250 Euro), z obowiązkiem pracy u pracodawcy przez kilka miesięcy. Jest to również gwarancja pracy dla pracownika.

Prosimy przysłać aktualne CV W FORMACIE .DOC W JĘZYKU ANGIELSKIM I POLSKIM, skan BSN-SOFI, VCA, dokumenty potwierdzające doświadczenie i umiejętności zawodowe na elektryk@euroworker.pl

Telefon:
Osoba kontaktowa:
Kraj/Region/Miasto:
Data dodania:
2017-07-18 14:03
Kategoria:
Dam pracę
« Powróć do listy

Obrazki