Booking.com

Media

Polonijny Magazyn Kulturalny. Serwis rozwija się i przestaje być jedynie lokalnym portalem informacyjnym.
www.opinia.co.uk
„Gazeta Szkolna” to ogólnopolski tygodnik oświatowy wydawany przez spółkę wydawniczą Gazeta Szkolna Sp. z o.o.. Ma charakter informacyjno-publicystyczno–warsztatowy, obejmuje poziomy edukacyjne, od przedszkola po szkołę średnią, a jego główną rolą jest pomoc nauczycielom w ich codziennej pracy dydaktycznej i wychowawczej.
www.gazetaszkolna.com.pl
Twoja Norwegia – jedyny na rynku norweskim miesięcznik dla Polaków - wydawany przez centrum kursów językowych Polsk Kurssenter w Norwegii. Zawiera porady i ciekawostki, artykuły z dziedziny kultury, finansów i prawa, zarówno w w języku polskim jak i norweskim. http://www.twojanorwegia.no
http://www.twojanorwegia.no/
Radio Warszawa to jedyna rozgłośnia prawobrzeżnej Warszawy. Obejmuje swoim zasięgiem stolicę i obszar w promieniu 80 km. To jedna z pierwszych prywatnych stacji radiowych w Polsce. Wlochy.edu.pl współpracowała z radiem w ramach audycji "Viva Italia" a aktualnie w ramach rubryki "Z ziemi włoskiej do Polski"
www.radiowarszawa.com.pl/
Na łamach Naszego Świata znajdziecie wiele praktycznych porad jak poruszać się w gąszczu unijnej biurokracji, ze szczególnym uwzględnieniem przepisów obowiązujących we Włoszech i w Wielkiej Brytanii, a także informacje z życia Polonii i zapowiedzi imprez polonijnych.
www.naszswiat.net/

Internet

Historia Polski forum
Zespół HistoriaPolski.eu będzie starał się wyszukiwać, systematyzować i publikować wszelkie zagadnienia z historii Polski jakie pojawią się w internecie, telewizji, prasie. Głównym celem jest propagowanie naszej historii w jednym zbiorczym projekcie.
www.historiapolski.eu
wloskicafe
Ciekawostki z języka, kultury i prasy włoskiej - tłumaczenia/nauka języków (włoski i angielski)
http://www.wloskicafe.blogspot.com/
ogrodywspomnien
Dodaj zdjęcia i wspomnienia o swoich bliskich. Ocal historie od zapomnienia. Utwórz drzewo genealogiczne. Katyń, poszukiwania, krewni, rodzina, bliscy, miejsca pamięci, przodkowie, nazwisko genealogia, wspomnienie
www.ogrodywspomnien.pl
Polen-expo.se - serwis internetowy o Polsce w języku szwedzkim, produkowany w Szwecji przez Polaków i Szwedów. Promocja polskich firm na rynku skandynawskim. Pomoc w kontaktach z firmami szwedzkimi bez potrzeby znajomości języka obcego. Doradztwo handlowe. Informacja po polsku o serwisie - Polen-expo.se/pl/
Polen-expo.se/pl/
Szwecja.net - serwis informacyjny o Szwecji, prowadzony ze Sztokholmu po polsku. Kraj, firmy, turystyka. Codziennie autorskie nowinki, zawsze aktualne komentarze. Informacje z pierwszej ręki. Ogłoszenia szwedzkich firm. Promocja polskich firm na rynku szwedzkim w ramach bratniego serwisu Polen-expo.se
szwecja.net/
Portal WakacyjnyWynajem.pl to pierwszy tak zaawansowany projekt internetowy w Polsce, prezentujący nieruchomości wakacyjne pod wynajem bezpośrednio od właścicieli. Wybieraj spośród wielu ofert wynajmu z Polski, Włoch, Hiszpanii, Bułgarii i wielu innych krajów w Europie i na świecie. Wakacje jeszcze nigdy nie były takie tanie!
w.WakacyjnyWynajem.pl
Careerjet jest wyszukiwarką ofert pracy stworzoną w celu ułatwienia procesu szukania pracy w Internecie. Obszerna baza danych Careerjet gromadzi dużą ilość linków do ofert pracy, dostępnych w Internecie, opublikowanych na stronach firm, agencji zatrudnienia i pośrednictw pracy. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownik może szybko przeszukiwać bazę, bez potrzeby zbędnego odwiedzania poszczególnych stron. Użytkownicy zostają przekierowani na strony, z których pochodzą wyszukane oferty. Careerjet wpływa na zwiększenie zainteresowania i ruchu na danych stronach internetowych.
www.careerjet.pl
IL PONTE – FORUM KULTURY I JĘZYKA – firma promująca język i kulturę włoską w Polsce oraz świadcząca usługi z nimi związane (kursy języka włoskiego oraz polskiego dla Włochów, wyjazdowe kursy Całkowite Zanurzenie we Włoszech, tłumaczenia, audyty językowe, rekrutacje, organizacja imprez (m.in. włoskie wieczory panieńskie), wyjazdy na zakupy we Włoszech i wiele innych).
http://www.ilponte.pl/
Nowy adres pierwszej polskiej witryny o Nottingham. Wszystko co niezbędne na temat tego miasta w Anglii - praca, życie, miasto.
www.miastonottingham.co.uk
Kuchnia włoska - zapraszamy na stronę e-spaghetti.pl! Dzięki nam kuchnia włoska stanie się prosta. Prosta jak makaron spaghetti. Na stronie znajdziecie setki sprawdzonych przepisów, artykuły i porady. Kuchnia włoska zdobywa coraz większą popularność, poznaj jej tajniki, zaskocz rodzinę i znajomych oryginalnym i smacznym daniem.
e-spaghetti.pl/
Bar Polska: pierwszy plac polski w sercu Mediolanu.
www.barpolska.com
Poland Transport portal, a catalogue of Polish transport companies includes an easy to serve explorer working in nine language versions. The company which inserts presentation about its activity, is grouped into trades and categories that it specilizes in.
www.poland-transport.eu
Catalogo esportatori polacchi. La merce ed i servizi polacchi in Europa. Esportazioni polacche. Attivita degli esportatori polacchi presso Poland Export. L'efficenza degli annunci pubblicati viene garantita l'efficente azione pubblicitaria del servizio sui mercati destinatari e sviluppata rete di partner sia domestica sia quella estera.
www.poland-export.it
Nasza dyskoteka to polska organizacja istniejąca w Rzymie od roku 1996. Nasi DJ-e i personel to w większości Polacy. Ogranizujemy masę fajnych koncertów z udziałem polskich wykonawców takich jak STACHURSKY, IVAN&DELFIN, D-BOMB i wielu innych. Obecny lokal jest w stanie pomieścić ok 500 - 600 osób, znajduje się w nim obszerny ogródek i dwa bary (czasami z piwem prosto z Polski). Gramy muzykę comerciale i polską, a cała dyskoteka jest zrobiona w polskim klimacie. Przy wejściu jest dość duża selekcja, ale to tylko dlatego by nasi bywalcy czuli się tu miło i bezpiecznie (podobno bezpieczeństwo jest na wyższym poziomie niż w lokalach na terenie Polski). Cóż więcej mogę dodać ?
www.dyskoteka.pl.tl/
Strona przeznaczona dla Polaków mieszkających we Włoszech, jak i obywateli Włoch zainteresowanych naszą kulturą i życiem obywateli Polski we Włoszech. Ideą przewodnią Polskaitalia.com jest przekazywanie niezbędnych informacji Polakom mieszkającym we Włoszech. Polskaitalia.com jest to swego rodzaju przewodnik, w którym są podejmowane tematy związane z problematyką życia codziennego każdego Polaka mieszkającego na terenie Włoch, jak i ciekawostki o tematyce kulturalnej i społecznej.
www.polskaitalia.com/
Podroze.pl - jeden z najnowocześniejszych portali, dbających o wypoczynek Polaków. Łączy zalety serwisu społecznościowego i bogactwo wiedzy miesięcznika “Podróże”. To informacja z pierwszej ręki w relacjach, zdjęciach, filmach, możliwość opublikowania własnych podróży, poznania ludzi, wykupienia wycieczki w kraju i zagranicą, zarezerwowania samolotu, hotelu w dowolnym miejscu na świecie. W serwisie także: prezentacje sprzętu, odzieży, przewodników, kalendarz wydarzeń oraz promocje i rabaty.
www.podroze.pl
przewodnik.noclegownia.pl - Przewodnik turystyczny, opisy atrakcji turystycznych oraz regionów i miast w Polsce oraz na świecie, możliwość samodzielnego dodawania artykułów przez użytkowników bez konieczności rejestracji
przewodnik.noclegownia.pl
Opisy miejsc, w które warto pojechać na wakacje znajdziesz w naszym serwisie, wejdź i dowiedz się jakie atrakcje turystyczne czekają na Ciebie na wszystkich kontynentach
www.wakacyjnie.info
Portal turystyczny www.wakacje-polska.pl - Twoje wymarzone wakacje w Polsce!
www.wakacje-polska.pl
www.insieme.pl to Polsko-Włoski serwis randkowy online. Internetowa randka, miłość, przyjaźń, nauka języka, dobra zabawa! Servizio di incontri online per single. Dating online per la ricerca dell'anima gemella. Amore, amicizia, incontri,...
www.insieme.pl/
Mediolan - Milano - wirtualny przewodnik. Mediolan, Milano, miasto w północnych Włoszech. Położone w zachodniej części Niziny Padańskiej, stolica regionu Lombardia. 1,3 mln mieszkańców... Te i jeszcze inne informacje znajdziesz na stronie mediolan.pl
http://mediolan.pl/
Inter Mediolan - centrum fanów klubu Inter Mediolan. Najświeższe informacje, relacje live i inne. Inter Mediolan - wszystko o Nerazzurrich.
www.fcinter.pl/
italia-polonia.eu jest punktem kontaktowym pomiędzy Polską i Włochami. Strona ma charakter turystyczno – kulturalny. Chcemy tu poruszać przyjemne a zarazem interesujące tematy i dzięki nim przybliżać Polskę Włochom, a Włochom Polakom, z punktu widzenia dalekiego od stereotypu. Strona wzbogacana jest ciągle o nowe artykuły i sekcje, ilustrowane często zdjęciami i filmami.
www.italia-polonia.eu/
Strona Polskich Kibiców Juventusu. Portal juvepoland.com został założony w 1997 roku i do tej pory jest największym i najlepszym nieoficjalnym portalem klubu z Turynu. W ramach portalu istnieje klub miłośników "Bianconeri".
www.juvepoland.com/
Strona poświęcona jest w całości historii Starożytnego Rzymu. Głównym celem witryny jest stworzenie ogromnej bazy informacji o Imperium Romanum i propagowanie tejże wiedzy poprzez internet.
www.romanum.historicus.pl/